U bent hier

StuRa-team

Valéry Frederix

Voorzitter
REC - Rechten

Kobe Kellens

Ondervoorzitter Onderwijs
IIW - Industriële wetenschappen

Roel Lambrechts

Ondervoorzitter Student
BEW - Handelsingenieur in de beleidsinformatica

Laura Van Wijmeersch

Secretaris
REC - Rechten

Laura Hegge

Financieel beheerder
BEW - Toegepaste economische wetenschappen

Ahsan Chuhan

Internationale coordinator
BEW - Handelsingenieur in de beleidsinformatica

Daan Van Rossen

Verenigingscoordinator
BEW - Handelsingenieur in de beleidsinformatica

Nathalie Van den Eede

Sportcoordinator
GLW - Revalidatiewetenschappen en kinesitherapie

Marlies Aerts

Faculteitscoordinator
ARK - Architectuur

Michael Hayen

Lid Studentenraad
BEW - Handelsingenieur

Hendrik van Engelshoven

Faculteitscoordinator
GLW - Geneeskunde

James Velghe

Faculteitscoordinator
IIW - Industriële wetenschappen

Jordi Boulet

Faculteitscoordinator
MOB - Mobiliteitswetenschappen

Britt Belien

Faculteitscoordinator
REC - Rechten

Ralph Bisschops

Faculteitscoordinator
WET - Informatica

Siege Geerinck

Lid Studentenraad
GLW - Revalidatiewetenschappen en kinesitherapie

Luna Ghoos

Lid Studentenraad
GLW - Revalidatiewetenschappen en kinesitherapie

Raymond Schoeman

Lid Studentenraad
GLW - Biomedische wetenschappen

Stef Berx

Lid Studentenraad
IIW - Industriële wetenschappen

Jeroen Van Tricht

Lid Studentenraad
IIW - Industriële wetenschappen

Yuri Quina

Lid Studentenraad
REC - Rechten

Tom Marchand

Lid Studentenraad
WET - Wiskunde

Marie Porreye

Medewerker
REC - Rechten

Marie-Laure Dubois

Medewerker
REC - Rechten

Daan Rykx

Medewerker
REC - Rechten

Ine Neyens

Medewerker
BEW - Toegepaste economische wetenschappen

Roberto Inglese

Medewerker
GLW - Biomedische wetenschappen

Guy Tournoy

Medewerker
WET - Informatica

Archief

2015-2016

Frank Bax (voorzitter)
Jurn Krux (ondervoorzitter onderwijs)
Dorien Eerdekens (ondervoorzitter student)
Roel Lambrechts (secretaris)
Arne Nys (communicatieverantwoordlijke)
Raymond Schoeman  (cultuurcoordinator)
Siege Geerinck Siege (sportcoordinator)
Michael Hayen (verenigingscoordinator)
Tobias Proost (financieel behherder)
Marlies Aerts (faculteitscoordinator)
Hanne Loyens (faculteitscoordinator)
Gerry Benaets (faculteitscoordinator)
Pieter-Jan Dirkx (faculteitscoordinator)
Matthijs Kaminski (faculteitscoordinator)
Marion Wittenberg
Ahsan Chuhan
Noah Crauwels
Laura Hegge
Daan Van Rossen
Luna Ghoos
Nathalie Van den Eede
Fran Wouters
Jorn Geutjes
Laurens Kempeneers
Kobe Kellens
Ruben Degeling
Valéry Frederix
Glenda Molenberghs
Yuri Quina
Britt Beliën
Laura Van Wijmeersch
Axel Faes
Tom Marchand

2014-2015

  • Dorien Eerdekens (voorzitter)
  • Eline Ordies (ondervoorzitter Onderwijs)
  • Frank Bax (ondervoorzitter Student)
  • Tobias Proost (financien/communicatie)
  • Michiel Binnard (verenigingscoordinator)
  • Pieter Huybrechts (cultuurcoordinator)
  • Marion Wittenberg (sportcoordinator)
  • Alain Robert
  • Arne Nys
  • Gerry Benaets
  • Hanne Loyens
  • Jurn Krux
  • Laurens Kempeneers
  • Lucas Bellens
  • Marlies Aerts
  • Marnick Hermans
  • Michael Hayen
  • Michelle van der Meer
  • Michiel Arnouts
  • Nathalie Geraerts
  • Pieter-Jan Dirkx
  • Ruben Degeling
  • Willemien Marnef

 

2013-2014

  • Joren Janssen (voorzitter)
  • Alain Robert (ondervoorzitter onderwijs)
  • Nathalie Geraerts (ondervoorzitter student)
  • Ruben Degeling (secretaris)
  • Dorien Eerdekens (financieel beheerder)
  • Bérénice Maris (communicatieverantwoordelijke)
  • Michael Hayen (verenigingencoördinator)
  • Willemien Marnef (cultuurcoördinator)
  • Lucas Bellens (sportcoördinator)
  • Alexander Huybrechts
  • Arne Nys
  • Domien Schepers
  • Eline Ordies
  • Frank Bax
  • Ilse Van den Broeck
  • Ine Bollen
  • Kristof Slingers
  • Marlies Aerts
  • Michiel Arnouts
  • Niels Diels
  • Paul Truijen
  • Pieter Huybrechts
  • Ruben Wauters
  • Wesley Cielen
  • Wouter Vanoppré
  • Niels Welkenhuyzen (studentenraadcoach)

2012-2013

  • Wouter Vanoppré (voorzitter)
  • Wesley Cielen (ondervoorzitter onderwijs)
  • Liessa Iliaens (ondervoorzitter student)
  • Domien Schepers (secretaris)
  • Frank Bax (financieel beheerder)
  • Joren Janssen (communicatieverantwoordelijke)
  • Dieter Geldof (verenigingencoördinator)
  • Lara Schreuer (cultuurcoördinator)
  • Olivier Kerkhofs (sportcoördinator)
  • Alain Robert
  • Alexander Huybrechts
  • Jo Van der Auwera
  • Julius Nangosyah
  • Lieselotte Thonnon
  • Liselore Loverix
  • Nathalie Geraerts
  • Niels Peetermans
  • Rutger Bevers
  • Siedse Willems
  • Sophie De Haas
  • Niels Welkenhuyzen (studentenraadcoach)

2011-2012

  • Niels Peetermans (voorzitter)
  • Siedse Willems (ondervoorzitter onderwijs)
  • Martijn Dreesen (ondervoorzitter student)
  • Wouter Vanoppré (secretaris)
  • Sofie Verbiest (financieel beheerder)
  • Bob van der Vleuten (communicatieverantwoordelijke)
  • Niels Panis (verenigingencoördinator)
  • Rutger Bevers (cultuurcoördinator)
  • Bart Piechocki (sportcoördinator)
  • Eva Flamand
  • Liessa Iliaens
  • Liselore Loverix
  • Marcelius Atanga
  • Sarah Schouten
  • Stephanie Van den Bempt
  • Wesley Cielen
  • Yannick Bielen
  • Niels Welkenhuyzen (studentenraadcoach)

2010-2011

  • Cédric Hamaekers (voorzitter)
  • Rebekka Hansen (ondervoorzitter onderwijs)
  • Martijn Dreesen (secretaris)
  • Niels Peetermans (financieel beheerder)
  • Stephanie Van den Bempt (verenigingencoördinator)
  • Ine Swennen (cultuurcoördinator)
  • Bart Piechocki (sportcoördinator)
  • Anneleen Eerdekens
  • Bob van der Vleuten
  • Dennis Presotto
  • Jacques Billekens
  • Jeffrey Pardeep
  • Maja Vangoitsenhoven
  • Paulien Hilven
  • Pieter-Jan Lateur
  • Siedse Willems
  • Sofie Verbiest
  • Stefan Jacobs
  • Tom Desair
  • Niels Welkenhuyzen (studentenraadcoach)

2009-2010

  • Cédric Hamaekers (voorzitter)
  • Tomas Olaerts (ondervoorzitter onderwijs)
  • Pieter-Jan Lateur (secretaris)
  • Tim Mommen (financieel beheerder)
  • Britt Gevers (verenigingencoördinator)
  • Tom Desair (cultuurcoördinator)
  • Stephanie Van den Bempt (sportcoördinator)
  • Bob van der Vleuten
  • Dennis Presotto
  • Diedert De Paep
  • Folorunso Olowole
  • Hans Leus
  • Jacques Billekens
  • Nick Meyers
  • Niels Peetermans
  • Paul Haelterman
  • Sam Latet
  • Niels Welkenhuyzen (studentenraadcoach)

2008-2009

  • Merijn Campsteyn (voorzitter)
  • Christophe Lambrechts (ondervoorzitter onderwijs)
  • Niels Welkenhuyzen (secretaris)
  • Marijke Jozefczak (financieel beheerder)
  • Jacques Billekens (verenigingencoördinator)
  • Bart Piechocki
  • Beate Sels
  • Britt Gevers
  • Cédric Hamaekers
  • Elissa Defrère
  • Maarten De Schepper
  • Pieter Janssen
  • Pieter Stiers
  • Tim Vandeweyer
  • Tomas Olaerts

2007-2008

  • Maarten De Schepper (voorzitter)
  • Katrien Kerkhofs (ondervoorzitter onderwijs)
  • Marijke Jozefczak (financieel beheerder)
  • Elissa Defrère (verenigingencoördinator)
  • Christophe Lambrechts
  • Leen Pacolet
  • Merijn Campsteyn
  • Tijs Louwies
  • Wim Wauters

2006-2007

  • Davy Schroyen (voorzitter)
  • Jef Geskens (ondervoorzitter onderwijs)
  • Veerle Trippaers (secretaris)
  • Tom Ribbens (financieel beheerder)
  • Maarten De Schepper (verenigingencoördinator)
  • Elissa Defrère
  • Esther Pijl
  • Katrien Kerkhofs
  • Marijke Jozefczak

2005-2006

  • Davy Schroyen (voorzitter)
  • Dries Vanschoonbeek (ondervoorzitter onderwijs)
  • Frederik Verbrugge (ondervoorzitter onderwijs)
  • Jef Geskens (ondervoorzitter onderwijs)
  • Jelle van Hoof (secretaris)
  • Jo Raskin (financieel beheerder)
  • Elisabeth Haesevoets (verenigingencoördinator)
  • Maarten De Schepper
  • Marijke de Greef
  • Tine Faes
  • Tom Ribbens

2004-2005

  • Andy Serdons (voorzitter)
  • Frederik Verbrugge (ondervoorzitter onderwijs)
  • Iwein de Baetselier (ondervoorzitter onderwijs)
  • Kris Janssens (ondervoorzitter onderwijs)
  • Jelle van Hoof (secretaris)
  • Roman Vangoitsenhoven (financieel beheerder)
  • Jan Fabry (verenigingencoördinator)
  • Anniek Adons
  • David Volders
  • Davy Schroyen
  • Floris Frenssen